Gizlilik ve Çerez Politikası    

SIK SORULAN SORULAR

S.S.S15 dk içerisinde Gymsoft® Extreme Lisans ve Kullanıcı bilgilerinizi içeren bir SMS alacaksınız. Hemen yazılımı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hafta içi sabah 9:30 akşam 21:30 saatleri arasında Müşteri hizmetlerimizden (uzak masaüstü bağlantısı) bilgisayarınıza bağlanma talebinde bulunarak canlı eğitim alabilir ve yazılımı kullandığınız sürece her zaman bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca Gymsoft® Youtube kanalımızdan istediğiniz her zaman eğitim alabilirsiniz.

Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra 1-7 gün arasında turnikeniz size ulaşacaktır.

Gymsoft® Turnx turnikeleri kullanıma hazır olarak teslim edilir. Paket içerisinde olan yer montaj vidaları ile yere sabitlemeniz ve elektrik kablosunu fişe takmanız yeterli. Turnikeniz kullanıma hazır hale gelir. ( Dilerseniz Türkiyenin her yerine 450 TL + KDV ile montaj talebinde bulunabilirsiniz. )

Turnikenizde Mini PC, turnike kontrol kartı, kart okuyucu ve monitör den oluşan bir set varsa ekstra bir ücret ödemeden Gymsoft® Turnike Yazılımını ücretsiz olarak turnikenize yüklüyoruz. Tek ihtiyacınız olan bir Gymsoft® Extreme Yazılımı.

Mesai saatlerimiz içinde müşteri temsilcimizden ücretsiz demo tanıtımı için talepte bulunabilirsiniz.

Gymsoft® Turnx 1 yıl garantilidir. Takip eden yıllarda oluşacak arızalarda yüksek maliyetten kurtulmak için ödeyeceğiniz 290 TL + KDV ile turnikenizi Gymsoft Kasko ile güvence altına alırsınız.

Gymsoft® Extreme yazılımı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda belirli periyodlarla yenilenen ve her daim güncel olan bir yazılımdır. Yıllık 185 TL + KDV Lisans yineleme bedeli ödenir. Böylece yazılımınız her daim bugüne uygun bir yazılım olarak kalacaktır.

Gymsoft® Extreme yazılımı içerisinde gelen akıllı dolap yazılımı ile müşteriye verilen anahtar veya asma kilitleri kayıt altına alan ve teslim edilmezse işletmeden çıkış yapmasını engelleyen yazılımdır. Akıllı dolap kilidi ise anahtar veya asma kilit alışverişini kaldıran, müşterilerin dolapları kartları ile yönettiği ve birden fazla dolap almasını engelleyen bir ÜRÜN'dür.

İster Gymsoft® Platform masaüstü uygulamasını bilgisayarınıza kurabilir isterseniz kurulum gerektirmeden tarayıcı üzerinden yazılımınıza ulaşabilirsiniz.

Eski yazılımınızdaki üyelerinizin aktarımı için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz.


Gymsoft Logo
Gymsoft®
Bütün hüquqlar qorunur © 2024
* Gymsoft xəbərdarlıq etmədən məhsul xüsusiyyətləri və qiymətlərində dəyişiklik etmək hüququnu özündə saxlayır. Xüsusiyyətlər ölkə və modelə görə dəyişə bilər. * Məhsulun rəngi, əlavə avadanlıq və proqram təminatı ölkə və regiona görə dəyişə bilər. * Digər adlar və brendlər müvafiq sahiblərinin mülkiyyətidir.